На окупованому Донбасі під контролем комісії Збройних сил РФ ідуть великі військові навчання

Попри пропагандистські заяви про прагнення миру на ділі Кремль веде приготування своїх окупаційних військ до активних боїв на Донбасі. Свідченням цього є військові навчання, проведення яких у так званих “ДНР” і “ЛНР” зараз контролює комісія 8-ї армії Південного військового округу Збройних сил Росії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

“22 листопада 2021 року у з’єднаннях і частинах 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) Армійських корпусів розпочалось масштабне командно-штабне навчання із залученням мобілізаційного резерву, підрозділів “силових структур” і окупаційних адміністрацій. Контроль проведення навчань здійснює комплексна комісія 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Українська військова розвідка відзначає, що ці військові навчання Кремль хоче використати і з пропагандистською метою.

"Проведення навчань супроводжується активізацією діяльності російських пропагандистських ЗМІ для підготовки чергових фейкових матеріалів з дискредитації підрозділів Об’єднаних сил", - попереджає ГУР Міноборони України.

Читайте також: Кремль почав новий етап приготувань до загострення ситуації на Донбасі

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше Головне управління розвідки Міноборони України інформувало, що 15 листопада на окупованому Донбасі стартував збір "військовозобов'язаних запасу", з якими бойовики під наглядом комісії штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ проводили заняття з бойової підготовки.