На окупованому Донбасі новий великий обвал на підприємстві

У цехів "Донецькгірмашу" дахи високі і великі. Скільки саме завалилось - поки невідомо
У цехів “Донецькгірмашу” дахи високі і великі. Скільки саме завалилось – поки невідомо

На окупованому Донбасі через бездіяльність бойовиків продовжують завалюватись покрівлі “віджатих” при окупації Донбасу промислових об’єктів.

Черговий великий обвал стався вдень 31 січня в окупованому ДНР” Донецьку на заводі “Донецькгірмаш”.

Новина про це миттєво поширилась у мережі. Мешканці окупованого “ДНР” Донецька повідомляли, що завалився дах 11 цеху, де, за твердженням попереднього “глави ДНР” Олександра Захарченка у 2017 році начебто почали робили донецькі автобуси, які насправді були вироблені в Росії.

Про постраждалих працівників у мережі не повідомляли, та в коментарях зі знущанням над окупантами додавали, що “жоден автобус точно не постраждав”.

Окупаційна влада в особі так званого “МЧС ДНР” про аварію на заводі до вечора 31 так нічого і не повідомила. Натомість сепаратистські ЗМІ з посиланням на так званий “офіційний сайт ДНР” коротко підтвердили факт обвалу покрівлі, зазначивши, що потерпілих внаслідок аварії начебто нема. Масштаби обвалу поки невідомі.

Читайте також: Так виглядає «рускій мір»: на окупованому Донбасі колосальна НП, яку приховали бойовики (Фото)

Зазначимо, що від початку січня кількість обвалів покрівель на окупованих підприємствах Донбасу наближається вже до десятка. Були аварії, коли через злочинну недбалість бойовиків у цехах завалювались до 3 тисяч квадратних метрів покрівлі, а також випадки, коли під завалами знаходили загиблих працівників.

Читайте також: Грандіозні руйнування: окупаційна влада «ДНР» показала наслідки смертельного обвалу на заводі (Фото)

ф1ф2ф3