На окупованому Донбасі новий голосний арешт “високопосадовця” (Фото)

Зрадник України Микола Загоруйко тепер "на підвалі" в бойовиків "ДНР"
Зрадник України Микола Загоруйко тепер “на підвалі” в бойовиків “ДНР”

Бойовики на окупованому Донбасі, як павуки в банці, продовжують гризтись за владу, якої не мають, бо направді всім на окупованому Донбасі заправляє Кремль.

Стало відомо про новий гучний арешт “високопосадовця ДНР”.

Як повідомляють у мережі, бойовики кинули “на підвал” Михайла Загоруйка – так званого “директора депаратаменту стратегічного аналізу і планування Ради міністрів ДНР” (так бойовики називають свій “уряд). Цей “департамент” забезпечує роботу так званого “віце-прем’єра ДНР” Ігоря Мартинова, який додендавна був “мером” окупвоаного Донецька. Як заявляють у мережі, сам Мартинов зник – його вже тривалий час не бачили на публіці.

ф1

Що стосується кинутого бойовиками “на підвал” так званого “директора депаратаменту”, то його свої запідозрили у корупції.

Про Миколу Загоруйка відомо, що він – зрадник України.

У кінці 2011 року він був виконавчим директором Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування Донецької області, головою постійної комісії Донецької облради з питань адміністративно-територіального устрою та регіонального розвитку.

ф2

Також відомо, що він очолював фракцію Партії регіонів в Донецькій облраді.

Читайте також: Сепаратистський рух на сході України емоційно згасає — експерти

На початку “руской вєсни” Загоруйко перейшов на бік окупантів і займав там “посади” в окупаційній владі самопроголошеної “ДНР”. Тепер, відповідно до дописів, із 27 лютого сидить у бойовиків “ДНР” за ґратами.

Така доля чекає на всіх зрадників України.

Микола Загоруйко. Фото  - "Остров" кінця 2011 року
Микола Загоруйко. Фото – “Остров” кінця 2011 року