На окупованому Донбасі новий голодний бунт – бойовики рік не виплачують зарплату

"Щегловська-Глибока" в нині окупованій Макіївці
“Щегловська-Глибока” в нині окупованій Макіївці

Окупанти Донбасу не можуть дати ради захопленим українським підприємствам, у тому числі й шахтам. Ті з копалень, які ще працюють, мають величезні борги із зарплати.

Як наслідок – на окупованому Донбасі все частіше виникають голодні бунти проти окупантів.

Так, гірники шахти “Щегловська-Глибока” в окупованій “ДНР” Макіївці 1 грудня відмовились спускатись у шахту, оскільки вже майже рік не отримують зароблене. Про це пишуть у мережі гірники і мешканці окупованої Макіївки.

Читайте також: Аварія в шахті на окупованому Донбасі: гірника знайшли через чотири доби

За їх повідомленням, відмовились іти в забій шахтарі другої зміни 3-ї дільниці. Сьогодні до них мають приєднатись інші гірники “Щегловської-Глибокої”. Також сьогодні, за повідомленням в мережі, чекають на шахті й пояснень так званого “міністра вугільної промисловості”, чому борги із зарплати тягнуться майже рік.

Як уточнюють дописувачі, раніше окупанти обіцяли, що спершу виплатять борги із зарплати, а потім візьмуть на роботу гірників. У підсумку вийшло, що шахтарям окупанти і досі не повернули заробленого ще й накопичили нові борги.

Читайте також: У самопроголошеній «ЛНР» почались голодні бунти: «Вистачить сидіти в очікуванні»

Додамо, що 29 листопада через борги із зарплати гірникам збирались на протест дружини шахтарів в окупованих "ЛНР" Ровеньках.

ф1ф2