На окупованому Донбасі новий дефіцит: заговорили про гуманітарну катастрофу

добро пожаловать в адНа окупованих “ДНР” територіях від 15 квітня дефіцит дизельного пального – так званий депутат “Народної ради ДНР” заявив, що складається ситуація, при якій скоро не буде чим завозити хліб у магазини. Мешканці окупованого Донецька пишуть, що водії автобусів уже збирають пальне з баків поламаного транспорту, щоб заправитись, тому не факт, що всі автобуси вийдуть на маршрути.

Про те, що на АЗС самопроголошеної “ДНР” дефіцит бензину А-95 і дизельного пального, мешканці окупованих “ДНР” територій заговорили у мережі 16 квітня.

ф3

17 квітня дизпаливо на окремих заправках з'являлось, та за вищою ціною.

ф2

18 квітня так званий депутат "Народної ради ДНР" Євген Орлов заявив, що дизпалива залишилось на тиждень і якщо окупаційна влада нічого терміново не зробить, то далі окупований Донецьк перетвориться на "місто без маршруток, магазини без товару і т.д", відтак можлива "гуманітарна катастрофа".

ф6

Натомість у так званому "державному" підприємстві "Республіканська паливна компанія", яке має забепечувати наявність пального в самопроголошеній "ДНР", 19 квітня заявили, що "був пробіл", але вже ніякого дефіциту нема, дизпаливо на заправках є, а все решта - чутки.

ф5

Тим часом мешканці окупованих "ДНР" територій у мережі запевняють, що ця бравада окупантів - брехня: городяни не впевнені, що через дефіцит дизпалива автобуси виїдуть на маршрути уже сьогодні.

"Палива нема. Водії на автобазах переливають пальне з поламаних машин", - констатує один із користувачів мережі.

ф7