На окупованому Донбасі новий дефіцит і тотальне подорожчання (Фото)

ф4Самопроголошена так звана “ДНР” не може впоратись із забезпеченням окупованих територій елементарним для життєзабезпечення. Цього разу в самопроголошеній “ДНР” дефіцит пропану, який з’являється на окремих автозаправках за вже значно вищою, ніж раніше ціною. Зростання в ціні прогнозують на окупованому Донбасі і на бензин.

Як повідомляють у мережі мешканці окупованих “ДНР” територій, газ почав зникати з заправок близько тижня тому. У минулі вихідні і на початку цього тижня він почав з’являтись у продажу на окремих АЗС, та не за 29 рублів, як раніше, а уже по 32-35. Фото з АЗС, вражені новими цінами, викладають у мережу мешканці окупованої частини Донеччини.

Читайте також: Захарченко визнав, що не може впоратись із управлінням самопроголошеною «ДНР» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», дефіцит пального на окупованому Донбасі з весни цього року – явище перманентне. Так, дефіцит бензину на окупованому Донбасі почався в травні цього року. Час від часу бензин на окремих АЗС на короткий час з’являвся, але щоразу за вищою ціною.

Читайте також: Як виглядають черги за бензином на окупованих «ДНР» територіях (Відео)

Окупаційна влада зреагувала на це лише через 10 днів — так званий «глава ДНР» назвав це «головотяпством» своїх підлеглих і заявив, що шукають винного в такому дефіциті.

Читайте також: Сьогодні на окупованому Донбасі різко подорожчав дефіцитний бензин (Фото)

Невдовзі стало відомо, що винним Захарченко призначив керівника «державного» підприємства самопроголошеної «ДНР», яке займається постачанням пального у псевдореспубліці, — Ігоря Бадусєва. Його бойовики кинули «на підвал», хоч самі сепаратисти повідомляли, що дефіцит бензину був штучним і за прямою вказівкою «глави ДНР»: бойовики чекали, поки пальне подорожчає, щоб якомога більше збагатитись.

Читайте також: Підтвердились підозри, кого Захарченко призначив винним у бензиновій кризі в «ДНР»

Пальне на заправках самопроголошеної «ДНР» почало з’являтись вранці 13 червня.

Читайте також: На окупованому Донбасі новий дефіцит? (Фото)

Після цього в кінці червня дефіцитом на АЗС самопроголошеної “ДНР” стало дизельне пальне. Невдовзі воно стало з’являтись на заправках за вищою ціною. Тепер, вочевидь, черга газу.

ф1ф2ф3