На окупованому Донбасі назріває новий дефіцит і зростання цін (Фото)

ф2Російська окупаційна влада в самопроголошених на Донбасі “ДНР” і “ЛНР” не може організувати елементарне функціонування цих окупованих територій і шукає все нові шляхи нажитись на мешканцях окупованого Донбасу.

Так, на окупованих “ДНР” територіях почало зникати пальне на автозаправках. Про це повідомляють у мережі тамтешні мешканці, викладаючи фото. Як підозрюють, бойовики так само, як і рік тому перед подорожчанням, почали приховувати пальне, продаючи його тільки за безготівковою формою розрахунку, щоб невдовзі продавати його дорожче.

“Сьогодні вперше за останній час побачив на заправці мережі AS навпроти бензину А-95 і дизпалива позначку “-бн-” (безготівковий розрахунок). Останній раз таке було минулого року, коли в Донецьку була криза з бензином”, – написав 29 травня у мережі користувач Donetsk2019 і виклав на підтвердження фото.

Читайте також: Як виглядають черги за бензином на окупованих «ДНР» територіях (Відео)

ф1У коментарі до повідомлення користувач Zunderok виклав ще одне фото з іншої АЗС в іншому місці окупованого Донецька, та на тій заправці ситуація ще гірша – заправити машину бензином за готівку там взагалі неможливо.

"Мотель", - вказав автор знімка місце, де окупанти автотранспорт заправляють уже лише за безготівковим розрахунком.

ф2

Читайте також: Сьогодні на окупованому Донбасі різко подорожчав дефіцитний бензин (Фото)

3 червня ще один користувач hochu _ domoy з окупованого "ДНР" Донецька повідомив у мережі, виклавши фото з АЗС, що російські окупанти готують подорожчання бензину на окупованому Донбасі і працівники АЗС про це говорять вже відкрито.

ф3"Донецьк. За словами працівників заправок - 95-ий є, але його не відпускають, оскільки чекають подорожчання пального. Як зазвичай!", - написав автор в анотації до знімка про зростання цін на бензин у недалекому майбутньому.

Читайте також: Пункти пропуску на Донбасі з 1 червня працюватимуть по-іншому (Графік)