На окупованому Донбасі назріває черговий дефіцит і подорожчання (Фото)

Російські окупанти Донбасу не можуть організувати функціонування загарбаних українських територій навіть на елементарному рівні. Так, на окупованих “ДНР” і “ЛНР” територіях почало зникати пальне на автозаправках.

Про це повідомляють у мережі тамтешні мешканці, викладаючи фото. Як підозрюють, дефіцит бензину завершиться появою пального, але за значно вищою ціною.

“Вчора А-92 не було. Сьогодні А-95. Точно до подорожчання”, – написав в анотації до викладеного 28 вересня фото з АЗС Донецька користувач hochu domoy v ua.

Інший мешканець окупованого Донецька повідомив у мережі, що на кількох автозаправках бензин А-95 є, та придбати його можна тільки безготівковим розрахунком, або за талонами.

"Касири кажуть, що 95-й бензин закінчився, а залишки продають по талонах тільки тим, хто раніше сплатив за пальне. За готівку не продають навіть дуже постійним клієнтам", - написав користувач мережі.

Мешканці окупованих "ЛНР" територій стверджують, що і там ситуація з дефіцитом бензину на АЗС не відрізняється від ситуації на АЗС самопроголошеної "ДНР". 

"В ОРЛО також у багатьох місцях так", - повідомив про ситуацію на АЗС мешканець окупованої частини Луганщини.

Читайте також: На окупованому Донбасі дефіцит пального: заговорили про гуманітарну катастрофу

Зазначимо, що дефіцит пального на окупованому Росією Донбасі виникає регулярно щороку. Великі і тривалі періоди дефіциту бензину та дизпалива у самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" навесні і на початку літа 2018-го та 2019-го років завершувалися тотальним подорожчанням усіх видів пального.

Читайте також: Окупанти Донбасу знайшли своєрідний вихід із бензинової кризи