На окупованому Донбасі ліквідований одіозний командир підрозділу російських окупантів (Фото)

На окупованому Донбасі бойовики ліквідували свого - офіцера полку спецпризначення російських окупаційних військ Олексія Кривулю ("Гріна")
На окупованому Донбасі бойовики ліквідували свого – офіцера полку спецпризначення російських окупаційних військ Олексія Кривулю (“Гріна”)

На окупованому Донбасі ліквідували заступника командира полку спецпризначення так званої “МВД ДНР” Олексія Кривулю, який з позивним “Грін” воював проти України з весни 2014 року. Вбили одіозного командира бойовиків свої ж.

Факт загибелі на окупованому Донбасі бойовика Олексія Кривулі, відомого як екс-заступник командира банди “Пятнашка”, вранці 20 січня без подробиць підтвердив у Твіттер речник так званої “армії ДНР” Данило Безсонов.

Читайте також: Як наші «всипали» елітному інтернаціональному підрозділу ДНР “Пятнашка”, який похвалився «взяттям» Мар’їнки (Відео)

ф1

“Офіційні” ЗМІ самопроголошеної “ДНР”, включно з сайтом так званого “МВД ДНР” про це вбивство Кривулі мовчать, однак приховати злочин російським окупантам не вдалося.

Так, російські ЗМІ повідомили до вечора 21 січня перші подробиці – Кривулю вбили трьома пострілами в спину біля ліфта багатоповерхівки в окупованому Донецьку, де він жив.

ф2

Колишній так званий “секретар Ради безпеки ДНР” Олександр Ходаковський заявив, що постріли в спину одіозного командира бойовиків були зроблені з автомата кулями калібру 7,62 мм, коли російський спецпризначенець повертався додому.

ф3

Те, що ліквідували одіозного командира підрозділу “армії ДНР” свої, сепаратисти в мережі практично не сумніваються – в убивстві Кривулі побачили застереження решті бойовиків,  які починали воювати за “рускій мір” на окупованому Донбасі.

ф4

Сайту “Миротворець” Олексій Кривуля відомий як 43-річний уродженець Миколаївки на Донеччині, який навчався в Єйському вищому військовому авіаційному училищі льотчиків.

ф6

Став на бік російських окупантів і почав воювати проти України на Донбасі з весни 2014 року, приєднавшись до загону російських спецслужб Гіркіна-Стрєлкова, які окупували український Слов’янськ.

ф5

Потім у званні майора “Грін” був першим заступником командира штабу 7-ї окремої мотострілецької бригади так званої “армії ДНР” – 1 Армійського корпусу Південного військового округу ЗС РФ.

ф7

Навесні 2018 “Грін” був заступником командира батальйону “Пятнашка” так званого полку спецпризначення “внутрішніх військ ДНР” по роботі з особовим складом.

Читайте також: «Елітна» банда «ДНР» потерпає від голоду на передовій (Відео)

ф8

Ліквідували одіозного бойовика свої ж у ранзі так званого заступника командира “полку спецпризначення Внутрішніх військ МВД ДНР”.

ф9