На окупованому Донбасі колапс: у приклад ставлять Україну (Фото)

ф9На окупованому Донбасі траспортний колапс – через потужну ожеледицю машини стоять, пішоходи падають і отримують важкі травми, натомість на підконтрольній Україні стороні після лінії розмежування на Донбасі дороги посипані і жодних проблем із пересуванням немає.

Про це впродовж 1-2 грудня масово повідомляють у мережі мешканці окупованого Донбасу.

За їх повідомленням, впродовж 1-2 грудня в окупованмоу Донецьку окупаційна влада “ДНР” на ожеледицю ніякої уваги не звертала – тротуари та проїжджа частина вулиць піском не посипані.

Транспортний колапс через слизоту на дорогах був і на в’їзді-виїзді з окупованих “ДНР” територій у бік Росії. Відтак на пунктах пропуску у вихідні утворились гігантські черги, а таксисти вирішили на цьому заробити, піднявши ціни втроє.

Натомість, повідомляє мешканка окупованого Донбасу, яка перетнула лінію розмежування, на підконтрольній Україні території із дорогами все гаразд – траси посипані піском як в межах КПВВ, так і далі. У мережі Україну ставлять у приклад російським окупантам та публікують фото з місця ДТП, зокрема, на Старобешівській трасі – аварій через ожеледицю дуже багато.

ф1ф2ф3ф5ф6
ф9ф10ф11ф12