Так виглядає “рускій мір”: на окупованому Донбасі колосальна НП, яку приховали бойовики (Фото)

ф1Розграбування російськими окупантами частини українського Донбасу призвело до колосальної аварії на Алчевському меткомбінаті – там 7 січня завалилось близько 900 квадратних метрів даху виробничих приміщень.

Цю аварію через неприбраний сніг на даху зупиненого і розграбованого бойовиками колишнього промислового гіганта окупаційна влада “ЛНР” приховала.

Однак у мережі з’явились повідомлення про це із фотографіями грандіозних руйнувань та анотаціями: “Так виглядає “рускій мір”.

Читайте також: Алчевський металургійний комбінат відпрацьовує екстрену зупинку виробництва

Як видно на знімках, тепер у даху стану №600 Алчевського металургійного комбінату, що до окупації Донбасу був одним із найстаріших підприємств чорної металургії на Східній Україні, утворилась гігантська діра.

Читайте також: Внаслідок обстрілів повністю зупинився Алчевський металургійний комбінат – Лисенко

ф1ф2

Користувачі в мережі у коментарях до фото пишуть, що стан № 600 колись був кулевальцівним станом (російською - шаропрокатный стан - ред.) де робили сталеві кулі (сфери) діаметром 25-125 мм.  А тепер, впевнені мешканці окупованого Донбасу, бойовики до останку розграбують привласнене підприємство, пускаючи залишки конструкцій на металобрухт.

ф3ф4

Український блогер Денис Казанський у мережі підкреслив, що така ж доля чекає і на решту підприємств Донбасу, що підпали під окупацію "руского міра": окупанти "вичавлять з них останні ресурси, поки вони не розваляться від старості і не перетворяться на руїни".

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась грандіозна аварія, про яку бойовики заборонили говорити (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», така ж надзвичайна подія, як на Алчевському меткомбінаті, але у ще більших масштабах, сталась і на окупованих "ДНР" територіях. Там практично в той же час - 5 січня - під вагою снігу обвалилось 3 тисячі квадратних метрів покрівлі Макіївського меткомбінату, коли в цеху прокатного стану №390 працювали люди. Лише дивом ніхто з них не постраждав.

ф5ф6ф7ф8