На окупованому Донбасі грандіозний скандал через пограбування на майже $2 мільйони (Відео)

ф1На окупованому Донбасі з приходом “руского міра” кримінальні злочини почали розростатись із геометричною прогресією, оскільки окупанти про безпеку місцевих мешканців не дбають.

Черговим доказом цього стало пограбування в ніч на 31 жовтня ювелірних крамниць у ЦУМі окупованого “ДНР” Донецька.

Там невідомий чи невідомі вкрали ювелірних прикрас, за даними так званого “МВД ДНР”, на 120 мільйонів російських рублів, або ж на 1 мільйон 800 тисяч в перерахунку на долари США.

Прикрас зі срібла грабіжники не чіпали, брали тільки золоті – загалом золота вкрали 10 кг. Все золото винесли з двох ювелірних відділів, відрізавши кабелі камер відеоспостереження та охорони.

Продавці і власники крамниць, прийшовши вранці 31 жовтня на роботу, були вражені: за всіма ознаками злодії безкарно орудували в ювелірних крамницях всю ніч, неспішно і акуратно виймаючи прикраси з вітрин.

Через це зчинився грандіозний скандал - до керівництва ЦУМу та окупаційної влади пограбовані власники мають величезні претензії.

Скандал набув такого масштабу, що про нього в подробицях розповів навіть сепаратистський телеканал самопроголошеної "ДНР".