На окупованому Донбасі грандіозні проблеми зі зв’язком: знову буде “переговорний пункт” на вокзалі?

ф4На користувачів мобільного зв’язку на Донбасі очікують глобальні проблеми – бойовики з метою збагачення на створеному ними “мобільному операторі” вимкнули іншого провайдера.

Як повідомляють користувачі мережі з окупованих “ДНР” територій, від  початку серпня на окупованих “ДНР” територіях бойовики створюють умови, які мешканці окупованого Донбасу пережили взимку: щоб зателефонувати до рідних на підконтрольній Україні території, вони змушені були їхати в місця, де пробивався вимкнений бойовиками сигнал українського мобільного оператора, як от залізничний вокзал, мости та інше.

Тепер же, пишуть користувачі мережі, бойовики повторюють ситуацію з відімкненням мобільного інтернету “Інтертелеком”.

"На залізничному вокзалі сигнал ловиться нормально. Є навмисне відімкнення по "республіці", - констатує ситуацію з мобільним інтернетом від українського оператора "Інтертелеком" один із користувачів мережі.

Інший користувач мережі напряму пов'язує такі дії окупаційної влади "ДНР" з запуском тарифікації мобільного інтернету створеного бойовиками оператора "Фенікс".

"Я звичайно, розумію цих "геніїв продажу". Але навіть пацани з бейсбольними битами в 90-ті займались економікою більш гріціозно", - охарактеризував методи окупантів Донбасу у бажанні збагатитись ще раз інший дописувач.

Читайте також: Сума фантастична: стало відомо, на скільки бойовики «ДНР» збагатились, відімкнувши український Vodafone

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», позбавивши мешканців окупованих «ДНР» територій послуг українського мобільного оператора, лише від продажу стартових пакетів так званого «Фенікса» окупанти від 11 січня до 19 лютого цього року отримали, за елементарними підрахунками, мінімум 120 мільйонів російських рублів.

Читайте також: Окупаційна влада «ДНР» отримала грандіозний прибуток від відімкнення українського мобільного оператора

Загалом же, за даними аналітичної доповіді громадської організації «Донецький інститут інформації», презентованої в Києві в кінці березня цього року, бойовики «ДНР», відімкнувши Vodafone і запровадивши на окупованих «ДНР» територіях монополію свого мобільного оператора, отримали від цього щонайменше 1 мільйон доларів США.

Читайте також: Як бойовики розграбовували обладнання українських мобільних операторів від початку окупації Донбасу

ф1ф2ф3