На окупованому Донбасі бойовики влаштували нові тотальні перевірки – затримують навіть жінок із дітьми

бойовики стоять з автоматами абстрактноРосійські окупанти не припиняють знущатись з мешканців окупованого Донбасу та тих, хто опинився на окупованій території.

Так, 1 січня на окупованій “ДНР” території бойовики влаштували тотальні перевірки – зупиняють і затримують автомобілі, що їздять на номерах України.

Як масово повідомляють у мережі очевидці, бойовики “ДНР” зупиняють всі приватні авто, на яких номери українського зразка. Влаників таких машин бойовики забирають у “відділок поліції”, вимагають написати пояснювальну записку та беруть відбитки пальців.

Як зазначають ті, хто був затриманий бойовиками, реєстрація машини на окупованій "ДНР" території та техпаспорт автомібіля на бланку самопроголошеної "ДНР" від такої процедури не рятують.

"Провели з дитиною дві незабутніх години в Ворошилівському РОВД. Зняли відбитки пальців і відпустили", - написала в мережі про затримання бойовиками мешканка окупованого "ДНР" Донецька.

Читайте також: Російські окупанти Донбасу пішли на несподіваний крок щодо комендантської години (Документ)

Як припускають у мережі, таку каральну акцію російські окупанти проводять через те, що до 8 січня окупаційна влада "ДНР" призупинила дію комендантської години. Тепер так звані "правоохоронці" взялись залякувати мешканців окупованого Донбасу в інший спосіб.

Крім того, вважають у мережі, перевіркою автомобілів бойовики також намагаються збагатитись за рахунок хабарів.

ф1ф2