На окупованому Донбасі ажіотаж: ціни на їжу різко зросли

На окупованих "ДНР" територіях полиці крамниць, де дули цукор і гречка, - порожні
На окупованих “ДНР” територіях полиці крамниць, де дули цукор і гречка, – порожні

Паніка через поширення коронавірусу на окупованому Донбасі та закриття пунктів пропуску на лінії розмежування призвели до масово ажіотажу і зростання цін на окупованих “ДНР” територіях.

Про це повідомляють у мережі мешканці окупованих “ДНР” територій. За їх повідомленнями, ажіотаж тривав весь минулий тиждень.

Так, у магазинах окупованого “ДНР” Донецька масово розкуповували туалетний папір, цукор і гречку. У результаті ціни на гречку за тиждень зросли на 40%.

“Була 50 стала 80 рублів”, – повідомляє користувач мережі про подорожчання гречки у крамницях окупованого Донецька.

“Цукор за тиждень з 27 рублів скочив до 36”, – додає інший мешканець окупованих “ДНР” територій.

Із 37-ми до 52-х рублів за рулон подорожчав у самопроголошеній “ДНР” і туалетний папір.

Як повідомили у мережі 23 березня мешканці окупованого Донбасу, ажіотаж панічного скуповування їжі і предметів першої необхідності на окупованих “ДНР” територіях потроху спав.

Читайте також: Бойовики закривають свої блокпости на лінії розмежування на Донбасі

Як повідомляла раніше  ІА “7 Днів-Україна”, із 21 березня російські окупанти Донбасу закрили всі свої блокпости на лінії розмежування на Донбасі і перестали взагалі пропускати людей на підконтрольну Україні територію, де мешканці окупованого Донбасу традиційно купували якісну їжу та предмети першої необхідності за значно нижчими цінами, ніж в самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Читайте також: Україна закрила всі пункти пропуску на Донбасі (Відео)

Із 22 березня через загрозу поширення коронавірусу, пропуск громадян через лінію розмежування на Донбасі зупинила українська сторона.

ф1ф2ф3