На окупованому Донбасі тотальний дефіцит борошна, а хліб дорожчає

ф2Російські окупанти Донбасу “догосподарювались” до того, що на окупованій ними частині Донбасу почався дефіцит найперших продуктів харчування, зокрема, борошна.

Так, всупереч обіцянкам окупаційної влади, що хліб не подорожчає, в окупованих “ЛНР” містах з роздрібної торгівлв зникло борошно, а ціна на хліб зростає. Про це пишуть в мережі тамтешні мешканці.

Зокрема, повідомляється, що в окупованому “ЛНР” Алчевську купити борошно стало проблемою – воно в дефіциті. У крамницях, де воно є на прилавку, борошно за день подорожчало на 6 рублів за кілограм.

Читайте також: Хліба не буде: на окупований Донбас насувається реальний голод

“Виявилось, що це ще не все: продавці сказали, що дорожчає хліб і стала зникати олія”, – пише мешканка окупованого Алчевська Тетяна Іванівна.

Читайте також: Окупанти Донбасу дали брехливу обіцянку, яку точно не виконають

Мешканці окупованого Донбасу дефіцит борошна і подорожчання хліба пов’язують з нестачею зерна – на окупованому Донбасі його цього року зібрали вполовину менше, як торік.

Читайте також:На окупованому Донбасі проблема з єдиним м’ясом, яке ще можуть дозволити собі тамтешні мешканці

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», на окупованій частині Донбасу впродовж кількох останніх місяців стрімко дорожчають і яйця, і м’ясо, і інші основні продукти харчування. Купівельна спроможність тамтешніх мешканців не зростає, відтак на окупований Донбас суне голод.

ф1