На окупованому Донбасі через бездіяльність бойовиків масово завалюються дахи житлових будинків (Фото)

ф1Російські окупанти Донбасу не можуть забезпечити елементарне існування окупованих ними територій: від 4 січня на окупованому Донбасі під вагою неприбраного снігу завалюються покрівлі житлових будинків та об’єктів інфраструктури, однак можливі жертви і потерпілі з числа місцевих мешканців бойовиків не обходять і окупаційна влада і далі нічого не робить.

Від початку снігопадів 4 січня і до сьогодні бойовики на окупованому Донбасі так і почистили від снігу дахи житлових будинків та інших будівель. Як наслідок – дахи завалюються, і кількість таких обвалів вже складає кілька десятків.

Від 4 січня мешканці окупованих територій Донбасу масово викладають у мережі фото завалених покрівель. У частині випадків внаслідок цих обвалів, як от на ринку Макіївки 11 січня, були важко травмовані.

Читайте також: Окупаційна влада «ДНР» назвала кількість постраждалих від сьогоднішньої надзвичайної події (Фото)

У так званому “МЧС ДНР” не припиняють визнавати безсилля окупаційної влади перед снігом і щодня публікують у зведеннях дані про обвали, тобто про наслідки бездіяльності окупантів.

Читайте також: На окупованому Донбасі нова НП з постраждалими

Зокрема, 18 січня в окупованій Макіївці завалилось 30 квадратних метрів даху п’ятиповерхового житлового будинку. Обійшлося без травмованих, та 50 квадратних метрів цього даху може завалитись будь-якої миті.

Читайте також: На окупованому Донбасі завалився дах багатоквартирного житлового будинку (Фото)

ф2ф1

19 січня в окупованій "ДНР" Макіївці обвали дахів житлових будинків та інших об'єктів продовжилось. Так зване "МЧС ДНР" повідомило тієї доби про 5 випадків обвалів через неприбраний сніг: 3 в Макіївці і по одному в окупованих Донецьку і Вуглегірську.

ф4ф5ф6ф7

20 січня в тій же Макіївці, за повідомленням окупаційної влади, завалились дахи ще двох багатоквартирних житлових будинків.

Очевидно, що вже третій тиждень окупаційна влада "ДНР" неспроможна зробити елементарне - прибрати сніг з дахів.

Вочевидь, бойовики чекають весни, щоб сніг розтанув сам, а можливі людські жертви серед мешканців окупованого Донбасу окупаційну владу з "руского міра" не цікавлять.

ф3