На окупованому Донбасі триває затяжний транспортний колапс, що тільки посилюється

В окупвоаному "ДНР" Єнакієвому трамваї сходять з рейок щодня. Фото - соцмережі
В окупвоаному “ДНР” Єнакієвому трамваї сходять з рейок щодня. Фото – соцмережі

Російські окупанти Донбасу не можуть забезпечити елементарних умов для функціонування окупованих ними територій.

Так, через бездіяльність і недолугість окупаційної влади “ДНР” і “ЛНР” у боротьбі з наслідками негоди на окупованому Донбасі триває транспортний колапс.

Як масово пишуть у мережі мешканці окупованого Донбасу, уже кілька тижнів громадський транспорт в окупованих містах курсує вкрай погано. Зокрема, практично не ходять тролейбуси і трамваї.

Трамваїв, які застрягли в снігу на десятки днів, в окупованих "ДНР" містах зараз курсує по одному на маршруті. Так, зокрема, вже понад тиждень триває в окупованому Донецьку. Трамваї масово ламаються щойно виїхавши на лінії через обледеніння рейок, а запчастин для їх ремонту немає.

ф1ф2

"Склались погодні умови, за яких більшість вагонів зламалась, а ті, що виїжджають, не можуть відпрацювати дві повні зміни. В четвертому депо практично не залишилось водіїв", - пише один із мешканців окупованого Донецька.

Як повідомляють у мережі, через низьку зарплату в окупованому Донецьку масово звільнились понад 250 водіїв трамваїв, відтак і керувати трамваями нікому, і трамваїв справних немає.

ф3ф3і

Відтак мешканці окупованих міст Донбасу вранці, щоб дістатись на роботу, маршрутки беруть "штурмом".  Фото такого "штурму" на зупинці громадського транспорту в окупованому "ЛНР" Луганську опублікували у мережі.

ф5

Тим часом окупаційна влада взялась виправляти ситуацію і знімати лід із трамвайних рейок.

Як пишуть у мережі, викладаючи фото мешканці окупованих "ДНР" територій, робить це окупаційна влада вкрай недолуго: в Донецьку разом із льодом з трамвайних колій знімає важкою технікою і бетонні плити, покладені між рейками.

Відтак очевидно, що затяжний колапс громадського транспортну на окупованому Донбасі ще швидко не закінчиться - бойовики безсилі перед елементарними завданнями.

ф6ф7