“На окремих ділянках підвищений радіаційний фон” – у Чорнобильській зоні горить ліс

Фото з вільних дерел
Фото з вільних джерел

У Зоні відчуження безумовного (обов’язкового) відселення, де ліквідовують займання у лісі, верхової пожежі не спостерігається.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС України. За даними ДСНС, триває ліквідація лісової пожежі у Зоні відчуження безумовного (обов’язкового) відселення. «Станом на 20:00 верхової пожежі не спостерігається», – йдеться у повідомленні.

4 квітня, о 13:22 рятувальникам надійшла інформація про те, що в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. Для гасіння пожежі залучено, зокрема, два літаки і гелікоптер. «Труднощі гасіння полягають у тому, що на окремих ділянках підвищений радіаційний фон. Загрози населеним пунктам немає», – повідомили у ДСНС.

"4 квітня о 13:22 до ДСНС надійшла інформація, що в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га.О 14:30 та о 14:53 два літаки АН-32П ДСНС вилетіли з м. Ніжин для гасіння пожежі у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення. О 15:33 до місця пожежі вилетів гелікоптер ДСНС МІ-8.Всього до гасіння пожежі залучено понад 90 вогнеборців та 18 одиниць техніки, з них від ДСНС 40 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки. Працює авіація.

Додатково до місця пожежі слідують 9 одиниць техніки та 40 рятувальників".