На околиці Донецька йдуть запеклі бої

imagesЗ настанням темряви у Донецьку ситуація різко загострилася. У місті знову чутно звуки артилерійських залпів, повідомляють місцеві жителі. Гарячою точкою залишається Київський район міста, територія Донецького аеропорту та селище Піски. Про це повідомляють Подробиці.

“Ось вже півгодини досить активно стріляють, – каже місцевий житель Ілля. – Артилерія, кулемети, танки. Нам, в Київському районі все чутно дуже добре”.

Городяни відзначають, що залпи артилерії можна почути практично в усіх районах міста. І разом з тим підкреслюють, що останнім часом бойові дії ведуться тільки по ночах.

"Як тільки вечір, так одразу починають стріляти, - розповідає дончака Світлана. - Сьогодні вже щось активно зав'язалися бої. Десь в районі аеропорту, на околиці міста. Навіть з закритими вікнами чітко чути. Відчуваю, що нас чекає пекельна нічка".

Як повідомлялося, в ніч на середу Донецьк струсонув потужний вибух. Раніше в Донецьку партизани знищили техніку з боєприпасами терористів. Разом з тим, в Донецьку джип терористів протаранив "Жигулі".