На одному із військових полігонів пройшли випробування нового українського ракетного комплексу

фото: Генеральний штаб ЗСУ
фото: Генеральний штаб ЗСУ

Відбулись випробування на Державному випробувальному полігоні в Одеській області за участі фахівців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Тут пройшов черговий етап випробування допрацьованої ракети «Вільха-М».

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

«Вільха-М» – український ракетний комплекс з коригованим однойменним боєприпасом калібру 300 мм, розроблений на основі радянської реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч».

Фахівці ДНДІ ВС ОВТ провели вимірювання траєкторних параметрів руху ракети за допомогою радарної системи MFTR-2100/40, що автоматично супроводжувала ракети за допомогою радіолокаційного каналу з одночасною відеореєстрацією.

Радарна система здатна з високою точністю фіксувати траєкторні параметри (дальність, швидкісні характеристики, просторові координати) ракетних і артилерійських боєприпасів всіх калібрів, а також літаків і БпЛА.

Радарна система MFTR-2100/40 записує всі траєкторні параметри об’єкту і може відтворити їх в будь-якій конкретній точці польоту. Максимальна дальність супроводження об’єктів (залежно від метеоумов та ЕПР об’єкту) до 250 км.

Отримана інформація по кожному пуску пройде післясеансну обробку та буде використана розробником для врахування в роботі.

Пресслужба Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки