На напрямку Оленівка – Донецьк висунулась тактична група бойовиків: 6 танків, 12 ББМ та 4 гармати МТ-12

imagesПредставники незаконних збройних формувань здійснюють перегрупування своїх підрозділів на південь від Донецька. Зокрема, поблизу населених пунктів Старобешеве і Стила дислокується тактична група у складі 120 бойовиків, 6 танків, 12 бойових броньованих машин (ББМ) та 4 протитанкових гармат МТ-12. Про це інформує керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Південніше н. п. Донецьк російсько-терористичні війська продовжують перегрупування своїх сил, посилюючи угруповання на напрямку Оленівка – Донецьк. У район між н. п. Старобешеве і Стила висунулася тактична група – близько 120 бойовиків, 6 танків, 12 бойових броньованих машин (ББМ), 4 протитанкові гармати МТ-12», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що протягом останніх кілька діб представники російсько – терористичних військ та бійці сил антитерористичної операції вели вогневу боротьбу на Дебальцівському плацдармі, відбувалася так звана артилерійська дуель. Противник підтягнув сюди ще 8 РСЗВ, 12 гармат та ін.