На нагальні роботи у палаці Бадені депутати Тернопілля виділили 460 тис. грн (Відео)

PB110017-nСесія Тернопільської обласної ради прийняла зміни до обласного бюджету на 2014 рік.

Нагадаємо, перше засідання відбулося 11 листопада. У порядку денному спершу було більше 40 питань. Коли додали кілька пунктів, то перейшли за півсотні. Розглянути усі питання на одному засіданні депутати не встигли. Продовжити планують 20 листопада.

Читайте також. Якби не погроза скаргою у правоохоронні органи, тернопільські депутати не надали б дозволи підприємцям (Відео)

До економічного блоку питань депутати перейшли після перерви. Причому брав її голова бюджетної комісії Олександр Стадник. Запропоновані ним зміни врешті були прийняті.

Зокрема з казни Тернопілля додатково спрямували:

- на придбання витратних матеріалів для проведення процедури гемодіалізу комунальній установі Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня» 4 млн 609,4 тис. грн;

- центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 1 млн 180 тис. грн на придбання паливно-мастильних матеріалів та на оплату енергоносіїв – 120 тис. грн;

- на проведення протиаварійних та консерваційних робіт пам’ятки архітектури палацу графа Бадені (смт Коропець Монастириського району) –  460 тис. грн;

- на здійснення заходів з переобладнання паливної лікарні №3 Тернопільській міській раді виділили субвенцію в сумі 3 млн 325 тис. грн.

Читайте також. Тернопільська ОДА вже без голови. Хто сяде в ще тепле крісло? (Відео)

Також кошти виділили на інші соціально важливі об’єкти.

Крім того, депутати доволі швидко і без обговорення ухвалили звіт про виконання обласної програми «Ветеран» на 2010-2014 рр. А згодом 62 «за» підтримали таку ж програму на 2015-2019 рр.

Софія Левицька