Ціна на газ падає: які суми стоятимуть в платіжках українців у наступному опалювальному сезоні (Відео)

газ-горілка до якої підносять сірникЦіна на газ у липні для українців стала нижчою на понад 11% порівняно з червнем, тобто на 648 грн. У червні і травні “Нафтогаз” також заявляв про зниження цін на голубе паливо.

Таке щомісячне заявлене НАК “Нафтогаз України” зниження цін на газ має відбитись не тільки в менших сумах у платіжках на голубе паливо за кілька останніх місяців. Дешевше за газ і опалення українці зможуть платити і наступної зими: зараз Україна запасається дешевим газом на наступний опалювальний сезон.

Читайте також: Газ для населення в червні суттєво подешевшає: у НАК «Нафтогаз України» назвали нову ціну

Крім зниження тарифів для українців, Україна в газовій сфері зараз готується до нового етапу “газової війни” з Росією: Україна бореться за укладання на вигідних для себе умовах угоди на транзит голубого палива до Європи з Росії.

Читайте також: Суд визнав незаконною ціну на газ і опалення для населення. Платіжки за 2,5 роки перерахують?

РФ не встигає до кінця цього року добудувати “Північний потік-2”, тому дял транзиту російського газу без української ГТС Росії ніяк не обійтись.

Читайте також: Перерахунок платіжок за газ і тепло за 2,5 роки: глава Мін’юсту пояснив, як Уряд реагуватиме на рішення суду (Відео)

Про те, які суми стоятимуть в платіжках українців за газ і тепло у наступному опалювальному сезоні – у всіх подробицях у сюжеті Факти тижня ICTV