На Монастирищині загинув чоловік, а на Борщівщині згоріла тонна вугілля

indexУ Монастириському районі на пожежі загинула людина. Натомість у Ланівецькому районі ліквідували пожежу прибудови до господарської будівлі.

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 28 листопада. Причини виникнення пожеж та розмір матеріальних збитків встановлюють.

Читайте також. У Тернополі згоріло горище, на Бережанщині — господарська будівля (Фото)

Так, 27 листопада о 07:34 виникла пожежа в житловому будинку у с. Високе Монастириського району. Вогонь знищив покрівлю та перекриття будівлі на площі 12 кв. м, пошкоджені речі домашнього вжитку. На місці події виявили тіло 56-річного власника помешкання.

Уже о 14:12 у с. Москалівка Лановецького району в приватному домогосподарстві виникла пожежа прибудови до господарської будівлі. Вогнем знищило покрівлю та дерев’яні стіни будівлі на площі 6 кв. м, пошкодило речі домашнього вжитку.

Читайте також. Тернопіль: горіли недіючий склад і вантажівка – причини невідомі

Натомість о 04:15 вже 28 листопада у с. Іване-Пусте Борщівського району в приватному домогосподарстві зайнявся дерев’яний піднавіс для зберігання твердого палива. Вогнем знищило його та майже тонна вугілля.

Софія Левицька