“На місцях як була стара команда регіоналів, комуністів і дармоїдів, так і залишилася”, – нардеп (Відео)

мельничукВійну в Україні можна було попередити, Крим продали, а перезавантаження влади відбудеться після місцевих виборів.

Такої думки – народний депутат України, який після обрання до Верховної Ради склав повноваження командира батальйону «Айдар» – Сергій Мельничук.

Читайте також. «Доведіть людям чіткі правила гри», — вимагає нардеп з Тернополя (Відео)

У Тернополі він побував на суді над майданівцями скандальної 12-ї сотні та відвідав могили загиблих побратимів. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Майданівці, яких нині судять, - під домашнім арештом. Законодавство не дозволяє їх мобілізувати до війська, тому нардеп Сергій Мельничук звертатиметься до Президента України та Служби Безпеки, аби при наступній хвилі особи із незначним обмеженням волі або непогашеними судимостями могли теж йти захищати вітчизну.

Читайте також. Землю – всім: 23 га території цукрового заводу забудують малозабезпечені та бійці АТО

У Тернополі колишній комбат «Айдару» також відвідав цвинтар, де поховані його бійці.

– Фактично ж, на всі завдання ходив з ними. Тисячу разів по тій дорозі проїжджали, і так сталося, що засідка була. Ну… це війна, – наголошує Сергій Мельничук.

Тоді, каже він, точно була зрада.

– Командир першої танкової бригади, отримавши наказ тримати позиції і повернутися на ті позиції, які він, відповідно, залишив, просто не виконав команду, а дав наказ, щоб хлопці самі виходили. А там вже була засідка, – розповідає чоловік.

Читайте також. Один із поранених бійців «Айдара» - у важкому стані, прес-секретар

Сергій Мельничук також вважає, що цю війну можна було попередити, а Крим, вважає він, просто здали.

– Нерішучість на перших стадіях і згодом… Я все-таки думаю, що його продали, – вважає нардеп.

Він розказує, що перемир’я на сході було необхідним. Адже були значні втрати техніки та людей. Проте і тоді, і зараз державна політика не налаштована допомагати своєму війську.

– Наприклад, «Укроборонпром» і найсучасніші комплекси ПВО. У нас літають літаки російські, бомблять, а у нас немає комплексів, щоб захиститися, а вони поставили комплекси С-300 на продаж. За таке просто треба судити, – наголошує він.

Владна ж вертикаль очиститься на повну лише після місцевих виборів, вважає Сергій Мельничук .

– Перезавантаження пройшло, але, на мою думку, відсотків - тільки на 30. На місцях як була стара команда регіоналів, комуністів і дармоїдів, і тих, хто хоче набити свої кармани, так вона і залишилась, – каже народний депутат України.