На місце Захарченка готують нову людину – у “ДНР” глобальні чистки у верхніх ешелонах “влади”

Захарченко і Тімофєєв
Захарченко і Тімофєєв

У терористичній “ДНР” Кремль готує кардинальну зміну “влади” і ці зміни відбудуться досить швидко.

Про це масово пишуть у мережі сепаратистські блогери, пов’язуючи такі зміни зі зміною кремлівського куратора самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” – Сурков відійшов від кураторства псевдореспублік на окупованому Донбасі уже тривалий час тому (за даними джерел видання Коммерсантъ, указ про відставку свого помічника Владислава Суркова Президент РФ може підписати до кінця цього тижня).

Так, бойовик «ДНР» Анатолій Гелюх, відомий як сепаратистський блогер «Натан Донецкий», на своїй сторінці в мережі пише, що так званий віце-прем'єр і міністр доходів і зборів "ДНР" Олександр Тімофєєв, відомий за позивним "Ташкент", позбудеться своєї посади і в окупаційній владі його більше не буде.

Читайте також: Кремлівський куратор самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» покине свій пост? Називають ім’я наступника

"Поки тільки чутки, та...народ чомусь дуже радіє таким перспективам", - пише Гелюх.

ф1

За деякими дописами в сепаратистських пабліках, "Ташкента", відомого поборами і хабарами, вже начебто й посадили під домашній арешт, та підтверджень цьому нема.

Інше джерело стверджує, що рішення прибрати Тімофєєва з "ДНР" в Кремлі уже прийнято. Більше того - Олександр Захарченко залишатиметься главою "ДНР" недовго.

"Захарченко залишається поки, але буде позбавлений поста прем'єра. На це місце готують нову фігуру", - стверджує джерело.

ф2

Інший сепаратистський блогер Олександр Жучковський - російський найманець із Петербурга, який після повернення з Донбасу допомагає бойовикам з Росії як "волонтер", - підтверджує, що у верхівці окупаційної влади "ДНР" панує "чемоданний настрій".

Жучковський стверджує, що помічник президента Владислав Сурков самопроголошеними "ДНР" і "ЛНР" не займається, а нова кремлівська команда з ніким з представників ЛДНР у Москві зустрічатись не захотіла.

"Є підстави вважати, що велика зачистка в республіці не за горами", - пише про зміни в окупаційній владі "ДНР" Жучковський, передбачаючи, що це може відбутись "за луганським сценарієм" (глава "ЛНР" Плотницький восени 2017 року просто втік у РФ, а на його місце призначили Пасічника - ред.).

"Відставка може чекати Тімофєєва "Ташкента" (головного подразника в "ДНР" і багато кого в Москві) і навіть Захарченка. За луганським сценарієм так би мовити. Ситуація дуже підвішена і нервозна", - написав Жучковський.

ф3