На Майдані у Тернополі хотіли побити камеру чоловікові, який не мав посвідчення “Преса” (Відео, Фото)

P1220038-nТерор проти свого народу, злочинні дії працівників «Беркуту», правоохоронців і всіх представників влади причетних до побиття, знущань, арештів і вбивств учасників акцій протесту на Майдані у Києві засудили у Тернополі на віче 22 січня.

Тернополян закликають їхати у Київ – стояти на Хрещатику, бо опозиція знову попереджає, що вночі влада спробує «зачистити» Майдан. Однак вона не буде цього робити, якщо доведеться йти проти мільйона людей, наголошує керівник Штабу національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра.

Читайте також. “Не дозволимо розколоти нашу державу!” – голова Тернопільської облради Василь Хомінець

– Сьогодні у нас – історичний день, – каже Ігор Яворський – член Штабу національного спротиву Тернополя, представник «УДАРу». – Цей день – знаменний, але водночас він – сумний. Адже в історію він увійде тим, що в Україна є перший президент-тиран, на руках якого є смерть…

Читайте також. Майдан у Тернополі стає безстроковим. Людей просять їхати на Київ (Відео, Фото)

Стався під час мітингу і не вельми приємний інцидент. Раптом учасники віче звернули увагу на одного з операторів, який стояв майже під сценою і знімав, що говорить кожен виступаючий. В оператора спершу попросили посвідчення, чоловік заметушився, але документів не дав.

Хтось із натовпу впізнав в операторі працівника обласної міліції. Чоловік це підтвердив і на вимогу десятків людей, які обступили його з усіх боків, сказав, що вимкнув камеру. Допомогти йому покинути віче було багато охочих. Якийсь чоловік почав шарпати камеру. Збоку навіть пролунало: «Та ламай!». Але підбіг Володимир Стаюра, який почав заспокоювати людей. Правоохоронець під тиском натовпу  покинув Майдан. Люди йому вслід кричали: «Ганьба!».

Коли народ заспокоївся, мітинг продовжили. Адже Майдан від сьогодні – безстроковий. Мітингувальники, окрім усього іншого, планують пікетувати будівлю обласної міліції.