На Майдан у Тернополі люди приходять щодня, аби дізнатися останні події (Відео)

P1210009-nНа Театральному майдані Тернополя 21 січня – традиційне віче. Почалося – о 17 год.

Насамперед тернополяни дізналися про «Віче злуки», що відбудеться 22 січня. Початок – об 11.30. Після цього відбудеться автопробіг до Підволочиська.

Представники Штабу Національного спротиву Тернополя також поінформували присутніх про спробу поставити запитання головному міліціонеру Тернопілля Віктору Саку. Попри запевнення, що о 12 годині начальник Управління внутрішніх справ України в Тернопільській області зустрінеться із депутатами та дасть відповідь на їхні запитання, пан Сак… поїхав до Києва. Тож пікетувальники так і не змогли дізнатися, чи будуть місцеві міліціонери виконувати закони, ухвалені у “чорний четвер”. Наразі людей запевнили, що у Тернополі – “усе спокійно і мирно”.

Читайте також. Три автобуси із вояками ВВ відправили з Тернополя до Києва. Розповідь активіста, який блокував колону (Відео)

Окрім того, активісти Майдану сьогодні закликають допомогти тим, хто блокує виїзд автобусів із силовиками та вояками ВВ до Києва. Адже ці люди стоять на морозі, причому – і вдень, і вночі.

– Завдяки їхнім зусиллям жоден міліціонер за останню добу на столицю не виїхав, – каже депутат облради Степан Барна. – Щоправда, мусимо визнати, що події ночі 20 січня були нашою помилкою…

Читайте також. Журналісти Тернополя стурбовані – їхні колеги стали головною ціллю для снайперів (Фото, Відео)

До речі, у Штабі закликають тернополян їхати до Києва. Також звертаються до людей, аби вони допомогли теплими речами. Адже в Україну прийшли морози. Потепління ближчими днями чекати – марно.

– Я вже не в тому стані, щоб їхати до Києва, нехай молодь їде, – каже літній чоловік, який назвався паном Василем. – Але й сидіти вдома теж не можу. Тривожно… До того ж, телевізор не все правду розказує, тому приходжу сюди. Всі новини за півгодини знаю…

До речі, у Тернополі продовжують збирати гроші для Євромайдану. Скринька для збору коштів є у наметі оргкомітету Майдану, що у скверику біля Театрального майдану.

Читайте також. Націоналісту на Тернопіллі кинув камінь у вікно полковник СБУ? (Відео з місця події)

– Є тільки одне місце збору коштів і речей для Євромайдану. Це – намет нашого Штабу, – наголошує керівник Штабу народного спротиву Тернополя Володимир Стаюра. – Гроші збирають тільки там.

Керівник Штабу закликав тернополян бути обачними, бо є інформація, що хтось ходить по квартирах і каже, що потрібні гроші для Майдану. Ці люди – шахраї.

Довідково. Потребуємо допомоги у фінансовому плані і охорона Київради (КМДА). На виробничі та господарські потреби постійно закуповують піротехніку, арматуру, гумові шланги, клейку стрічку різних форматів, електроди, батарейки та інші необхідні матеріали).Якщо у вас немає можливості допомогти, то у соціальних мережах просять передати цю інформацію знайомим, підприємцям…Карта Приватбанку: 5168 7553 7689 4412.