На Львівщині скандал із очільниками поліції області

ф1Машину учора ввечері зупинили патрульні. Виявилось, що за її кермом був нетверезий керівник карного розшуку ГУ Нацполіції Львівщини Микола Гладюк.

Як повідомляє з посиланням на свої джерела ZIK , Гладюк намагався уникнути покарання, демонстрував службове посвідчення. На місці зчинилася суперечка.

На місце події приїздив і очільник поліції Львівщини, стверджує видання.

“Виручати підлеглого прибув в.о. керівника ГУ Нацполіції Львівщини Дмитро Загарія на службовому автомобілі з водієм. За даними джерел, і водій, і сам Д.Загарія теж були напідпитку.

На порушників – обох водіїв – патрульні склали протоколи про адміністративні правопорушення”, – пише ZIK.

Сьогодні жнардеп зі Львова Володимир Парасюк повідомив, що чекає реакції на це від Авакова – відео з реєстраторів патрульних, за словами Парасюка, уже направлено в МВС.

“Патрульна поліція Львова затримала п’яного начальника карного розшуку Львівського обласного управління поліції Гладюка Миколу. Оформили за ст. 130 КУпАП. До речі їхав він з атестації, яку цього дня проходив.

На захист свого друга приїхав ще один начальник, який за словами свідків теж був напідпитку. Прізвище іншого поки таємниця.

Обоє нецензурно висловлювались до працівників патрульної служби а також зловживали службовим становищем.

Інформація перевірена. Відео з реєстраторів патрульних вже в Міністерстві. Чекаємо реакції від Arsen Avakov і Khatia Dekanoidze.”, – написав Парасюк у Фесбук.