На Луганському фронті вдвічі більше обстрілів, як на Донецькому: повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

сит на 17 лютогоРосійські окупанти продовжують ігнорувати мирні Мінські домовленості і далі не припиняють обстрілів на Донбасі, застостосовуючи заборонене озброєння.

Як повідомляє Міністерство оборони України, впродовж доби 16 лютог оросійські окупанти з заборонених Мінськом мінометів обстрілювали позиції українських військ на обох фронтах Донбасу.

Читайте також: «Ми повинні були показати зуби», — генерал ЗСУ про подію, через яку РФ не окупувала б Донбас

Із 82-х мінометів бойовики минулої доби били по українських захисниках Мар’їнки, тоді як по бійцях ЗСУ на Луганському фронті бойовики 16 люто людто били майже виключно з мінометів калібру 82 і 120 мм. При цьому на Луганському фронті минулої доби було вдвічі більше обстрілів (6), як на Донецькому (3).

Читайте також: Бойовики втекли з позицій на окупованому Донбасі і відкрили вогонь по своїх російських командирах

Внаслідок цих ворожих обстрілів втрат серд бійців зСУ за минулу добу на Донбасі немає.

Читайте також: Зеленський заявив про український план врегулювання ситуації на Донбасі (Відео)

за перші пів доби 17 лютого, повідомляє українське оборонне відомство, російські окупанти 1 раз відкривали вогонь на Донецькому фронті Донбасу. За перші 12 годин нинішньої доби втрат серед українських бійці на Донбасі також немає.

Читайте також: Бойовики активно обстрілюють одну ділянку фронту на Донбасі (Мапа)

Зведені дані Міністерства оборони України на 17 лютого 2020 року: