На Луганщину насувається нове лихо

item-2016274258

На Луганщині свиней “косить” африканська чума.Випадки африканської чуми свиней зареєстровано в Луганській, Миколаївській, Кіровоградській та Одеській областях.

Так, згідно з оперативною інформацією в Луганській області 6 жовтня 2016 року були змушено забиті дві голови свиней в підсобному господарстві військової частини № 1060 (с. Чмирівка, Старобільський район, Луганська область). Як відзначають у відомстві, за результатами лабораторних досліджень 7 січня 2017 року встановлено діагноз на АЧС (звіт про результати дослідження № 000063 п.м. 17 від 07.01.2017), повідомляє Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Читайте також: На КПВВ Донбасу уже приготувались до морозів

“З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС на місцях проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, облдержадміністраціях рішеннями яких затверджені плани по ліквідації АЧС, визначені межі епізоотичних вогнищ, зон захисту та нагляду. В осередках інфекційних захворювань проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника АЧС”, – сказано в повідомленні.