На Луганщині знищили шпигунську антену, з допомогою якої бойовики прослуховували телефони українських бійців (Відео)

У Луганській області було ліквідовано шпигунську антену.

Невідомі встановили її у школі села Валуйське, що на Луганщині. Про це “5 каналу” розповів прес-офіцер сектору “А” Євген Силкін.

Згідно з його даними, цей пристрій бойовики використовували для отримання інформації з телефонів та планшетів українських вояків. Антену демонтували та передали до поліції.

Читайте також: Бойовики намагалися спровокувати українських військових на відкриття вогню (Відео)

“Під час рейду в так званій місцевості “Рибхоз”, що в населеному пункті Валуйське Станично-Луганського району, було ліквідовано чергову прийомно-передаючу антену та блок живлення до неї. Як і у попередньому випадку, що стався в населеному пункті Вільхове, пристрій, який незаконні збройні формування російсько-терористичних військ використовували для зняття інформації з телефонів та планшетів українських військовослужбовців та місцевих мешканців, було встановлено на території загальноосвітньої школи. Попередньо встановлено, що його монтаж було здійснено ще у 2013 році”, – зазначив Силкін.

Нагадаємо, у грудні СБУ затримала інформатора російських спецслужб. Він був завербований до інформаційної мережі бойовиків представником Головного розвідувального управління Генерального штабу Російської Федерації.