На Луганщині терористу присудили 6 років тюрми

115780

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області мешканця міста Лисичанська засуджено до 6 років позбавлення волі.

З  конфіскацією майна.Судили чоловіка за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 260, ч.2 ст. 289, ч. 2 ст. 146 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування, незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб, незаконне викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Ухвалою апеляційного суду Луганської області вирок суду першої інстанції залишено без змін.

Нагадаємо, прокуратурою Луганської області до Лисичанського міського суду направлено обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця, який з червня 2014 року брав активну участь в діяльності не передбаченого законом збройного формування, обіймаючи посаду «оперативного працівника «ЛНР». В ході досудового розслідування також з’ясувалось, що обвинувачений за попередньою змовою з іншими представниками зазначеного формування вчинив незаконне викрадення особи та незаконне заволодіння транспортним засобом, що перебував у володінні потерпілого.