На Луганщині СБУ затримала сепаратиста-голову селищної ради

1Контррозвідка Служби безпеки України викрила протиправну діяльність голови Нижньо-Вільхової селищної ради Станично-Луганського району Луганщини, яка підтримувала терористів та була керівником місцевого осередку так званої «ЛНР». Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Олена Івановська – голова місцевої селищної ради, використовуючи надані їй державою повноваження, підбурювала мешканців регіону до непокори чинній владі та участі у сепаратистських рухах на Луганщині. Крім цього, зловмисниця збирала та передавала терористам, представникам «ЛНР», відомості про дислокацію та переміщення військової техніки й особового складу сил, задіяних в АТО. У подальшому отриману інформацію бойовики використовували для проведення диверсійних акцій та нападів на українських військових.

Івановській О.Н. повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України. За рішенням суду зловмисниці обрано запобіжний захід – тримання під вартою терміном на два місяці.