На Луганщині бойовики 4 рази порушили режим припинення вогню – АТЦ

звантаженняУ Луганській обл. бойовики руйнують інфраструктуру і намагаються спровокувати сили АТО на вогонь у відповідь. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив спікер АТО в Луганській обл. Руслан Ткачук.

“Протягом ночі з 15-го на 16-е лютого ситуація на луганському напрямку складна і напружена. Незаконні збройні формування 4 рази порушили режим припинення вогню.Бандити 3 рази обстріляли зі стрілецької зброї підрозділи ЗСУ в районі н. п. Кряківка. З РСЗВ “Град” вони завдали вогневі удари по н. п. Новотошковка”, – заявив Ткачук.

“Адепти “руського світу” продовжують спроби спровокувати українських військових на вогонь, ніж змусити порушити наказ про припинення вогню. Вони руйнують інфраструктуру Донбасу, що знаходиться під контролем української влади. Зокрема, протягом 32 годин після оголошення вогневої тиші в луганському напрямку терористи 14 разів порушили режим тиші”, – зазначив Ткачук.

Раніше сьогодні повідомлялося, що за добу бойовики 112 раз завдали вогневі удари по позиціях сил АТО. Нагадаємо, згідно з мінським домовленостями, з 00:00 15 лютого в зоні АТО оголошено режим припинення вогню.