На Луганщині 24 березня розпочинає роботу ще один контрольно-пропускний пункт

630_360_1447153136-8059У Луганській області тривалий час функціонує єдиний КПВВ «Станиця Луганська», це  – пішохідний перехід.  24 березня КПВВ «Золоте» на Луганщині розпочинає пропуск осіб і транспорту через лінію розмежування

Це – сьомий за рахунком КПВВ на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, повідомляють у прес-службі штабу ООС. До цього часу у Луганській області функціонував єдиний КПВВ «Станиця Луганська», через який здійснюється виключно пішохідний перехід.

Руйнування проросійськими найманцями мосту через річку Сіверський Донець унеможливлює автомобільне сполучення з тимчасово окупованою територію та залишає хоч і ускладнений, але пішохідний рух. Важкі умови перетину лінії розмежування, коли люди змушені в спеку і мороз перебувати під відкритим небом та переміщуватись аварійною ділянкою зруйнованого мосту, викликало об’єктивну необхідність відкриття в межах Луганської області автомобільного КПВВ, який би значно розвантажив «Станицю Луганську», де щоденно лінію розмежування перетинають більше 11 тисяч громадян.

Читайте також:  Жоден обстріл ворога не залишився без потужної відповіді: противник зазнав значних втрат

Єдиним вирішенням складної гуманітарної ситуації було відкриття контрольного пункту в’їзду-виїзду «Золоте», розбудова якого відбувалася у надзвичайно стислі строки за спільних дій прикордонників, військовослужбовців Збройних Сил України та місцевих органів влади.

Для комфортного перетину лінії розмежування збудовані необхідні зручності, а для забезпечення належного рівня безпеки обладнані надійні укриття від обстрілів.