На лінії розмежування на Донбасі запрацював ще один український пункт пропуску

DCIM\100MEDIA

За перші три години роботи через пункт пропуску “Новотроїцьке” на підконтрольну Україні територію з окупованих “ДНР” територій Донбасу прослідувало 13 осіб.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Як ідеться в повідомленні, 22 червня відновив роботу український пункт пропуску “Новотроїцьке”.

За даними українських прикордонників, цей КПВВ тепер працюватиме щодня з 9 до 18 години.

"З міркувань безпеки за пів години до завершення зазначеного часу допуск осіб на територію КПВВ для перетину лінії розмежування буде суттєво обмежено.Для перетинання лінії розмежування в КПВВ громадяни будуть допускатися із засобами захисту органів дихання. Одночасно у контрольному пункті зможе перебувати така кількість осіб, що забезпечить дотримання соціальної дистанції.

Крім того громадяни, які слідують з тимчасово окупованої території України, будуть проходити безконтактний скринінг температури тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. Також варто врахувати, що громадяни будуть пропускатись з тимчасово окупованої території лише за умов проходження самоізоляції, з використанням додатку "Дій вдома", - сказанов в повідомленні Держприкордонслужби України.

Раніше українська сторона відновила роботу КПВВ "Мар'їнка", однак бойовики "ДНР" свій блокпост "Олександрівка" на лінії розмежування на Донбасі досі так і не відкрили.

"Нагадуємо, що за наказом Командувача ООС, з 10 червня відновлено роботу КПВВ "Станиця Луганська" в Луганській області і "Мар’їнка" в Донецькій області. З 10 червня через "Мар’їнку" жодна особа не потрапила на тимчасово окуповану територію та не прибула звідти", - проінформували українські прикордонники.