На кону вся схема розкрадання Донбасу? Захарченко особисто їздив просити за Губарєва

Захарченко з рукоюОчевидно, призначення “на царство” в Ясинувату саме Губарєва вкрай важливо для Захарченка, бо “глава ДНР” особисто їздив 4 лютого в це окуповане місто вмовляти тамтешній актив прийняти колишнього “народного губернатора”.

Нагадаємо, 2 лютого Павла Губарєва з Ясинуватої прогнали, той у свою чергу заявив, що мітинг проплачений і анонсував другу спробу свого “представлення на посаді” 4 лютого. Замість нього в Ясинувату приїздив “глава ДНР”.

Читайте також: В окупованій Ясинуватій мало не побили «народного губернатора» Губарєва (Відео)

А йдеться насправді не стільки про посаду в.о. “глави адміністрації Ясинуватського району”, як про можливість на ній підім’яти під себе мільйонні, а, може, й мільярдні грошові потоки – саме через залізничну станцію “Ясинувата” йде все контрабандне вугілля, вкрадене бойовиками на Донбасі. Є й чимало інших схем, в тому числі газова, на якій збагачуються бойовики, керманичі “ДНР” і їх російські куратори.

Читайте також: Губарєв зібрався воювати за нову посаду в «ДНР» і розповів, як саме

Наразі ж усім цим, як стверджують джерела із цього терористичного середовища, керує банда “Восток” на чолі з Олександром Ходаковським, який одночасно є і так званим “секретарем ради безпеки ДНР”. Міська “влада” Ясинуватої під орудою “мера” Юрія Яненка, якого хочуть замінити Губарєвим, була лише виконавцем у цій схемі.

Читайте також: Стало відомо, коли в окупованій «ДНР» Ясинуватій буде новий «кіпіш»

Захарченко 4 лютого їздив сам в Ясинувату, аби Губарєва таки прийняли. При цьому заявив, пишуть сепаратистські ЗМІ, що “мера”, якого хочуть замінити Губарєвим, зняли зовсім не за прорахунки, а задля підвищення – тепер колишній український міліціонер-зрадник Юрій Яненко буде “заступником міністра промислової політики ДНР”.

Аби тільки Губарєв міг приїхати в Ясинувату, Захарченко погодився на вимогу "активу" і "громадськості" приставити до Губарєва задля контролю кількох "своїх" заступників, обіцяв Захарченко і збільшення "бюджету" Ясинуватої, і ремонт доріг, і розбудову-добудову, словом, купував обіцянками "бунтарів" і оптом, і вроздріб.

Читайте також: Без застосування сили не обійдеться — російський блогер «здав» мафію «ДНР»

Виходячи із такого розвитку подій, можна собі тільки уявити, якою насправді є ціна питання, якщо Захарченко особисто їздив в Ясинувату, щоб зам'яти конфлікт між головними мародерами окупованої Донеччини - бандою "Восток" Ходаковського - і "непризнаним "главою адміністрації" Павлом Губарєвим. На кону вся схема розкрадання бойовиками і їх російськими кураторами українського Донбасу?