На конкурс подали 31 ескіз туристичного логотипу Тернопілля (Фото)

оснПрийом заявок і конкурсних робіт із виготовлення туристичного логотипу Тернопілля завершився. Тривав він до 5 березня 2015 р.

У департамент надійшли заявки від 20 учасників конкурсу із 31 ескізами. Усі роботи є емоційно-яскравими, змістовними та професійними.

Читайте також. Фотовиставка «Мій Тернопіль» слугуватиме популяризації принад міста

Нагадаємо, конкурс на розробку туристичного логотипу Тернопільської області проводять за ініціативи департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обласної державної адміністрації з 5 лютого. Його метою є формування позитивного туристичного іміджу нашого краю в Україні та за кордоном, промоція туристичного потенціалу області.

З метою проведення опитування громадської думки департамент розміщує всі надіслані ескізи логотипів на сторінці «Тернопільщина туристична» в соціальній мережі "Facebook" - https://www.facebook.com/ternotour. Найяскравіші пропозиції можете побачити унизу - під публікацією.

Читайте також. Тернопілля робитиме все, аби дати туристу те, чого він шукає (Фото)

- Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до обговорення варіантів туристичного логотипу Тернопільщини, - кажуть в управлінні. - Ескіз логотипу, що набере найбільшу кількість вподобань, буде врахований при визначенні переможця. Автор логотипу, що набере найбільшу кількість голосів при голосуванні під час засідання оргкомітету членами, якого є представники громадськості, науки, бізнесу, мистецтва та влади, отримає грошову винагороду в розмірі 2 000 грн. від «Самогонної ресторації», яка люб’язно погодилася виступити спонсором конкурсу.

Довідково. Туристичний логотип використовуватимуть у рекламних, промоційних та інших заходах, а також його візьмуть за основу при розробці бренду Тернопільщини туристичної.

Софія Левицька