На кінофестивалі у Каннах українським подіям приділяють чи не найбільшу увагу (Відео)

383989472У Каннах відкривається 67 кінофестиваль – цьогоріч українським подіям тут приділяють чи не найбільшу увагу, 

За інформацією кореспондента ТСН Наталки Пісні, стрічка, що відкриває фестиваль, “Грейс, принцеса Монако” є доволі промовистим натяком на українські подіі.

Вона – про спробу аннексії князівства Монако Францією і про варіанти розв’язання політичноі кризи. В головних ролях у стрічці Грейс Келлі – Ніколь Кідман, її чоловіка, князя Реньє, зіграв Тім Рот.

Попри схожість історичних подій, що відбувалися у Франціі, і зараз відбуваються в Украіні, Ніколь Кідман коментувати розвиток подій відмовилася.

 

А от її колега Тім Рот мовчати не став. "Я стурбований подіями в Украіні. Слідкую за ними, але способів розв'язання поки не бачу", - сказав актор. Про Украіну в Каннах говорять і справді багато. До українського павільйону навідують і заїзжі українські туристи, і французькі критики, і співробітники апарату Каннського фестивалю і всі, як один, говорять про підтримку єдності нашоі краіни. В українському павільйоні вже з'явилася копія Майданівської йолки.

 

Сам павільйон прикрасили майданівськими шоломами, жилетами "преса" на честь усіх журналістів, що постраждали впродовж цієі зими. Програма украінського павільйону теж відповідна - 19 травня до Канн завітає Сергій Лозниця, його докуметальну стрічку "Майдан" на Рів'єрі побачать 21 травня. Як вже раніше повідомлялося, у Франції покажуть одразу вісім українських фільмів.