На Хмельниччині «Об’єднання українок «Яворина» довело, що волонтерство і тепер потрібне

1На Хмельниччині, зокрема в Старосинявському районі волонтери вкотре доводять, що їхня робота дуже потрібна нашим захисникам і не припиняють допомагати українським воїнам – землякам, які воюють на східному фронті.

Чи потрібне зараз волонтерство? У соцмережах (і в реальному житті) можна почитати й почути різні думки. Але є люди, які не мають сумнівів у потрібності допомоги иншим, зокрема нашим воїнам-захисникам України у сучасній московинсько-українській війні. Й такі організації є в Україні. Одна з них – Всеукраїнська ГО «Об’єднання українок «Яворина» (голова Хмельницької ОО – Тетяна Бондарчук, вдова Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука), члени якої постійно опікуються вояками (возять їм на фронт і надсилають допомогу) та дітьми-сиротами й иншими категоріями людей. Бо коли бачиш їхні очі, чуєш вдячні відгуки, сумнівів бути не може: волонтерство потрібне. Саме завдяки зокрема й волонтерам відродилася наша армія!

ВАРЕНИКИ 24 Січ 2019

Цього разу волонтерки-«яворинки» із Старої Синяви на Хмельниччині підготували і відправили чотири передачі допомоги для наших вояків, зокрема краян, які захищають Україну від московинської навали на східних рубежах: Михайла Ткачова, Руслана В’юна, Юрія Захаренка, Юрія Синковича, Андрія Дзюби та братів Василя і Юрія Антонів.

Багато мешканців райцентру теж долучились і допомогли продуктами: Леонід Миколайович Логвин, Віра Прокопівна Підопригора, родина Макаровських, Олександр Ілларіонович Крот з села Теліжинець, Надія Іванівна Підопригора, Євгенія Іванівна Нечипорук, священик Михайло Смук і сільська громада, батьки Старосинявського НВК.

ПОСИЛКИ ВОЇНАМ КРАЯНАМ 25 Січня 2019

Теплий одяг та ліки принесли Алла Петрівна Галиш, Тетяна Анатоліївна Луценко, Петро Михайлович Скригунець, Василь Ілліч Федорчук.

До збору передач на фронт долучились і школярі. Зокрема, учні 3-а класу Старосинявського НВК передали для наших вояків-краян малюнки та зворушливі листи з подякою за їхню мужність. Колектив Будинку школяра створив ляльки-обереги. Дуже відрадно, що діти зростають небайдужими і вболівають за наших захисників.

Ми організували і провели й вареничну толоку. Активні «яворинки» та инші небайдужі старосинявці наварили хлопцям вареників з картоплею і вишнями.

Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш клич і вклав не лише свої вміння, сили, час, а й душу, щоб наші воїни відчули підтримку і своїх краян!

Старосинявський районний осередок ГО «Об’єднання українок «Яворина» вже готується до наступної передачі та волонтерської поїздки на схід України з допомогою воїнам.

Наближати Перемогу – справа всіх і кожного!

Любов Сердунич,

«Об’єднання українок «Яворина».