На Хмельниччині група зловмисників отруювала людей

1На Хмельниччині невдовзі розпочнеться гучний судовий процес над учасниками кримінальної зграї, які отруювали людей, щоб відібрати їхні цінні речі. На рахунку фігурантів справи – смерть потерпілої. Як з‘ясували під час розслідування правоохоронці, організувала злочинну групу 23-річна мешканка одного із сіл Миколаївської області. 

За інформацією відділу комунікації  головного управління поліції Хмельницької області, спочатку дівчина втягнула у злочинну діяльність свого 30-річного товариша, уродженця Луганщини, якого неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за пограбування та шахрайства. Спільники отруїли трьох дівчат з Донеччини, підсипавши їм у їжу небезпечний препарат, аби викрасти ювелірні прикраси  і гроші. Тоді потерпілі кілька днів провели у реанімації. Згодом зловмисниця долучила до групи ще одного знайомого – 31-річного мешканця Запоріжжя.

Разом вони винаймала у автопрокатах автомобілі і роз‘їжджали Україною, вишукуючи чергових жертв на курортах, базах відпочинку та розважальних закладах. Зазвичай організаторка відрекомендовувалася сестрою чоловіків і пильно стежила за реалізацією злочинів. Хлопці знайомили з потенційними жертвами та, втершись у довіру, підсипали їм отруйну речовину у їжу або напої. Коли потерпілі втрачали свідомість, грабували їх.

«Працюючи» у Хмельницькому, зловмисники не розрахували дозу смертельно небезпечного препарату, який додали у каву двом хмельничанкам, познайомившись з ними у нічному клубі. Одна з жінок, 29-річна мешканка обласного центру, померла від отруєння прямо на вулиці, а її 32-річну подругу тоді ледве врятували лікарі.

Членам організованої злочинної групи інкримінують отруєння восьми жертв, одна з яких загинула.