На хімічному заводі в Сумах – викид парів сірчаної кислоти

сумихімпром завод красивоПрилеглі до підприємтсва школи і дитсадки про всяк випадок зачинили вікна і не пускали дітей на вулицю.

На заводі “Сумихімпромі” сьогодні, 22 травня, стався викид парів сірчаної кислоти з контактного апарату. Про це повідомляє місцеве видання 0542″.

Як повідомило 112.ua, інформацію про витік підтвердило керівництво області. За попередніми даними, витік стався при проведенні технологічного процесу. Інформацію про викид також підтвердив нардеп Олег Медуниця.

Інформації про постраждалих немає.

На місце події виїхала бригада для проведення вимірів.

Крім того, видання “Данкор” повідомило, що близько 11:00 довколишнім школам і дитсадкам повідомили, щоб там на всякий випадок закрили вікна і не пускали дітей на вулицю.

Згодом 0542 повідомило, що загрози місту внаслідок цього інциденту нема.

“Викид парів сірчаної кислоти (олеум) з абсорбера на «Сумихімпромі» не загрожує місту. Нештатна ситуація була ліквідована силами працівників підприємства. В результаті інциденту ніхто не постраждав. Про це повідомив начальник відділу з НС Артур Петров”, – написало видання.

При цьому видання відзначило, що теоретична загроза все ж існувала.

“Якби була дощова погода, пари кислоти могли б сконденсуватися, тоді була б небезпека хімічного забруднення. Вибухів ніяких не було. Апарат був зупинений на ремонт, але з нез’ясованих причин сталася розгерметизація”, – додали в сумському виданні.

Відзначимо, що “Сумихімпром” – це завод хімічної промисловості, що виробляє мінеральні добрива, коагулянти, кислоти, двоокис титану і пігменти, а також інші види хімічної продукції.