На фронті страху немає ні в кого — є готовність воювати й захищати країну

Роман Донік.

У мене три новини. По суті знову почалася холодна війна між цивілізованим світом і Мордором. Рахунок країн, з яких вислали дипломатів РФ, вже йде на десятки. Більше одного десятка так точно. 14, якщо точно. Так вже було при СРСР і закінчилося розвалом. Це хороша новина.

Україна – найближчий до Мордору заручник, на який будуть тиснути. Нас будуть залякувати і через нас будуть намагатися робити боляче цивілізованому світу. Мордор любить локальні військові конфлікти. Вміє і любить їх застосовувати. Це погана новина.

І найголовніше – ми проїхали сотні кілометрів фронтом. Ми спілкувалися з сотнями бійців і офіцерів. Страху немає ні у кого. Взагалі. Просто готовність. Воювати. От і все. Можливо, частина заробітчан і боїться, але це не наша аудиторія і вони не зроблять погоди. Залякати ЗСУ не вийде. Уже не вийшло. Спокійно і діловито все готуються до будь-якого розвитку подій.

Як картоплю навесні садити і городи копати, ось точно так будуть робити 200. І так, якщо політики вирішать капітулювати, погана новина для них. Управління буде втрачено. Тому, що є Конституція України та є обов'язок і ПРАВО захищати Україну. І збройники захищатимуть. І завжди знайдуться ті, хто зможе замінити тих, хто злякався в Києві.

Довіряйте армії. Армія воює. Армія буде воювати. Це наша армія. Спасибі всім хто допомагає. Дякую всім, хто допомагає армії: Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман.

Роман Донік, волонтер.