На Євромайдані оприлюднили “план Тимошенко” для повалення режиму Януковича

план-фотоЛідер опозиції, екс-прем’єр міністр Юлія Тимошенко, запропонувала Євромайдану покроковий план мирного повалення режиму Віктора Януковича. План Тимошенко на народному Віче в Києві виголосила дочка Юлії Тимошенко Євгенія.

«Головне завдання – дострокове, негайне, мирне  усунення Януковича з посади президента України», – закликала Тимошенко.

Тимошенко запропонувала досягнути цю мету за допомогою реалізації покрокового плану.

Вона запропонувала:

По-перше, Янукович втратив легітимність, але за роки влади так змінив законодавство, що усунути його за його ж законами практично неможливо, тому  спираючись на п’яту статтю Конституції, відповідно до якої народ єдине джерело влади, треба негайно формувати нові владні структури.

По-друге, негайно, на Майдані сформувати групу авторитетних військових і почнуть переговори з керівництвом армії та силових структур про перехід на бік народу.

По-третє,  негайно на Майдані сформувати  антикорупційну групу яка буде займеться розслідуванням наймасштабніших корупційних злочинів  режиму Вітора Януковича.

По-четверте, сформувати групу авторитетних дипломатів які зможуть пояснити світу корупційну та злочинну природу режиму і доможеться запровадження міжнародних санкцій проти лідерів режиму.

По-п’яте, успіх можливий лише при посилені народного тиску на режим. Майдани повинні тільки рости, збільшувати тиск на режим.

«Розпочніть посилювати тиск на Януковича з його корупційного лігва в Межигір’ї», – закликала Тимошенко.

Тимошенко переконана, що переговори з режимом можливі лише при проведенні дострокових виборів президента і парламенту під міжнародним контролем.

Тимошенко закликала до мирної боротьби проти режиму Януковича, бо на її думку шляху для відступу нема.

«Якщо режим переможе, то вам доведеться  або втікати  з країни разом з дітьми, або присягати на вірність диктатурі», – заявила вона.

Нагадаємо, з кінця листопада в Україні проходять акції протесту проти режиму Віктора Януковича. На сьогодні заплановане чергове народне віче.