На два місяці в СІЗО відправив суд у Черкасах тернополянина Миколу Горона

ГоронВ ініціюванні масових заворушень і захопленні адмінбудівлі у Черкасах суд звинуватив активіста Автомайдану – тернополянина Миколу Горона.

– Брат був у лікарні, але після засідання суду його перевели в СІЗО, – каже телефоном Володимир Горон – рідний брат активіста. – Хоча лікарі кажуть, що за їхнім висновком Миколу мали б вернути у лікарню. Декого із затриманих тієї ночі разом із Миколою, щоправда, випустили під домашній арешт.

Читайте також. Оштрафували хлопця, якого спіймали в Тернопільській облраді із пляшкою гасу

Попередньо відомо, що Миколу чекають на два місяці під арештом. Його брат із адвокатом уже готує апеляцію.

- Суд має відбутися цього тижня, - додає тернополянин. - А поки що ми готуємо передачі, підтримуємо Миколу морально. Наразі місцеві допомагають із ремонтом братового авто.

Нагадаємо, рідний брат тернопільського мандрівника Володимира Горона – Микола постраждав у Черкасах у ніч з 26 на 27 січня, коли там біля ОДА побили автомайданівців. Володимир Горон спочатку написав у себе на сторінці у «Фейсбук», що брата не може знайти, а згодом – що його розшукали у лікарні. Машину Миколи Горона, як і інших активістів Автомайдану, дуже понищили.

Читайте також. Дружина “губернатора” Тернопілля просила допомоги у Добкіна і К (Відео)

- Я втікав, мене доганяли. Після третього удару я впав, опору не чинив, лежав. І тут мене почали бити, спочатку той, хто мене догнав, потім з’явилися другий, третій, четвертий, п’ятий… Потім били, коли вели до автобуса, – розповідав Микола Горон в інтерв’ю телеканалу «24».