“На два місяці під варту” – суд заарештував підозрюваного у вбивстві Шеремета

Screenshot_2019-12-14 Суд заарештував Андрія Антоненка, підозрюваного у вбивстві ШереметаПечерський суд Києва взяв під варту на два місяці без можливості внесення застави військового, музиканта Андрія Антоненка на позивний Riffmaster.

Про це повідомляє Hromadske.

Як вважає слідство, Антоненко був організатором вбивства і долучив до нього хірурга з Охматдиту Юлію Кузьменко та військову медсестру Яну Дугарь, яким також раніше обрали запобіжний захід.

Як стверджує слідство, Андрій Антоненко, «захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, розмежування суспільства за принципом національної належності, прагнучи зробити свої погляди об’єктом уваги громадськості, перебуваючи на території АТО, з-поміж осіб, які вміють поводитися зі зброєю та вибуховими предметами, вирішив створити ОЗГ, щоб в її складі вчинити вбивство Павла Шеремета».

Зазначимо, Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля. 12 грудня у Національній поліції заявили, що у причетності до вбивства Шеремета підозрюють п’ятьох осіб: музиканта Антоненка, лікаря Кузьменко (псевдонім «Лиса»), Яну Дугарь та подружжя Інни («Пума») і Владислава («Буча») Грищенків. За версією слідства, саме Кузьменко заклала вибухівку під автомобіль журналіста. Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні. 13 грудня суд обрав Дугарь запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.