На дорогах нахабніють не тільки власники дорогих авто

даіІА «7 Днів-Україна»  продовжує публікацію  матеріалів  про порушення на українських автошляхах  водіями  правил дорожнього руху в рамках кампанії «Стоп нахабам на дорогах!». Цього разу  демонструємо  «дорожнє нахабство» у виконанні  водіїв автомобіля «Волга»  та вантажного бусу.

Побутує думка , що чим дорожчий автомобіль, тим більше привілеїв на дорозі у його власника, тим частіше він може порушувати правила дорожнього руху. Такі випадки доволі часто трапляються, наприклад, при обгонах дешевшого та старішого транспортного засобу. Існує практика, коли  власники дорогих авто мають більші шанси довести  свою непричетність при скоєнні ДТП, не кажучи про порушення ПДР.

Читайте також. Українці не можуть не порушувати ПДР? (Відео)

На дорогах  України  дуже часто можна побачити “особливих VIP-водіїв” з відповідними номерними знаками, яких навіть  деякі працівники ДАІ не в змозі зупинити, – бо  покарати їх не вдасться.

Сьогодні ми публікуємо відео, відзняте відеореєстратором кореспондента ІА «7 Днів-Україна», на якому  зафіксовано факт порушення ПДР аж ніяк не VIPовими авто.

Автомобіль “Волга” здійснює обгін на ділянці дороги з обмеженою оглядовістю по суцільній смузі 1.1,  яку в даному випадку забороняється перетинати.

Вантажний бус здійснює серію обгонів транспортних засобів на аварійно-небезпечній ділянці дороги, а саме на перехресті, де встановлено дорожній знак 1.22 “Перехрещення з другорядною дорогою”. На цій ділянці дороги також встановлено тимчасовий знак 1.12 “Вибоїна”, який встановлюється на ділянці дороги з вибоїнами чи просіданнями дорожнього покриття на проїзній частині. Таким чином  водій вантажного бусу порушує одночасно декілька правил дорожнього руху.

ІА «7 Днів-Україна»  своїми публікаціями відеоматеріалів про порушення правил дорожнього руху намагається  привернути  більшу увагу суспільства на проблему високої смертності на дорогах. Впевнені, чим менше буде порушників на дорогах, тим вищі шанси українців без страху за своє життя сідати за кермо власного авто, або ж просто переходити дорогу.

Нагадаємо, щороку в Україні в аваріях гине близько 4000 людей. Приблизно стільки ж  вмирає від ВІЛ-СНІДу.

Долучайтеся до  інформаційної кампанії боротьби з потенційними винуватцями  аварій!

Чекаємо Ваші відгуки та пропозиції з розвитку  громадської ініціативи «Стоп нахабам на дорогах!» на сторінках  ІА «7 Днів-Україна» в соціальних мережах.