На Донеччині вшанували пам’ять загиблих унаслідок теракту поблизу Волновахи

фото: MRPL.CITY

Сьогодні в Україні відзначають сумні роковини теракту на блокпосту неподалік Волновахи. Уже шість років минуло з того часу.

Жалобну акцію провели без участі містян.

Свідків трагедії та мешканців Волновахи не запрошували, оскільки в країні діють суворі карантинні обмеження. Були присутні лише керівники області, району та військово-цивільної адміністрації, повідомляє “5 канал”

На місці трагедії пом”янули загиблих хвилиною мовчання. До меморіального знаку, де викарбувані імена, поклали квіти з жалобними стрічками. 

13 січня 2015-го російсько-терористичні війська із систем залпового вогню “Град” обстріляли рейсовий пасажирський автобус, який рухався трасою “Донецьк-Маріуполь”.12-ро пасажирів – загинули. Ще 18-ро були поранені. За словами очевидців, обстріл був невипадковим і вівся з боку міста Докучаєвськ, із території, підконтрольної бойовикам. 

Раніше Служба безпеки України з’ясувала, що до трагедії причетний артилерійський дивізіон мотострілецької бригади “Оплот”. А вказівку атакувати дав тодішній ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко.